مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس ۱۴۰۳ در استان مازندران اعلام شد.
به گزارش کاسپین24 | حجتالاسلام علیاصغر اصغری ولوجایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران اظهار کرد: جنایات رژیم کودککش صهیونیستی موجب خشم و انزجار بیش از پیش ملت ایران اسلامی از این غده سرطانی شده و اجتماعات گسترده ای در سطح کشور در حال شکل گیری است.
وی با اشاره به اینکه امسال راهپیمایی روز قدس متفاوتتر از همیشه خواهد بود، افزود: مردم همیشه در صحنه دیار علویان هم همانند سایر مردم ایران اسلامی حماسه دیگری را در این روز خلق خواهند کرد.رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران بیان کرد: براساس برنامهریزی صورت گرفته راهپیمایی روز قدس امسال روز جمعه ۱۷ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ در ۵۸ نقطه استان مازندران برگزار میشود.
مسیر، ساعت و سخنرانان راهپیمایی روز قدس سال ۱۴۰۳ شهرستانها و بخشهای مازندران۱- ساری: از میدان شهید قاسمی به سمت مصلای امام خمینی (ره)، ساعت ۱۰ صبح با سخنران حسینیپور استاندار مازندران
۲- قائمشهر: از حسینیه عاشقان ثارالله به سمت مصلای جمعه، ساعت ۱۰ صبح، باسخنرانی حجتالاسلام ابراهیمی دبیر ستاد اقامه نماز استان
۳- بابل: از میدان ولایت به سمت مصلای جمعه، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، با سخنرانی حجتالاسلام روحانی امام جمعه
۴- نکا: از مقابل سپاه (توپخانه سابق) به سمت مصلای جمعه امام خمینی (ره)، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، باسخنرانی شریعتی نماینده شهرهای بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی
۵- بهشهر: از چهار راه استقلال، پارک ملت به سمت مصلای جمعه، ساعت 10 صبح
۶- گلوگاه: ازمسجد ملا عباس به سمت میدان ۲۲ بهمن مصلای امیرالمومنین(ع)، ساعت ۱۰ صبح، با سخنرانی حجتالاسلام غلامی مسوول عقیدتی سیاسی انتظامی مازندران
۷- جویبار: از مقابل مسجداعظم به سمت مصلای الغدیر شهرستان جویبار، ساعت ۱۰:۳۰صبح، با سخنرانی سلیلی مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران
۸- بابلسر: از مقابل سپاه به سمت مصلای المهدی بابلسر، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، باسخنرانی حجتالاسلام قلیپور امام جمعه بابلسر
۹- آمل: میدان قائم تا مصلای جمعه، ساعت ۱۰صبح، با سخنرانی متولیان از قرارگاه جهاد تبیین کشور
۱۰- فریدونکنار: از مقابل مسجد جامع به سوی مصلای قدس فریدونکنار، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، با سخنرانی حجتالاسلام تقیپور امام جمعه
۱۱- محمودآباد: از گلزار شهدای آهو محله، اداره تبلیغات اسلامی، خیابان امام، مسجد و مصلای جمعه، ساعت ۱۰صبح، باسخنرانی حجت.الاسلام ترخان استاد محترم حوزه و دانشگاه
۱۲- نور: از میدان امام خمینی (ر۵) تا مصلای الغدیر، ساعت ۱۰:۳۰صبح، باسخنرانی فیاضی نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی
۱۳- نوشهر: مسجد جامع به طرف میدان آزادی ، خیابان انقلاب ، به سمت مصلای امام خمینی (ره)، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، باسخنرانی سردارمحمدعلی قمی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس
۱۴- چالوس: مقابل انتقال خون(روبروی آموزش وپرورش) به سمت میدان معلم، مسجدجامع، ساعت ۱۰صبح، باسخنرانی معافی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان
۱۵- عباسآباد: از مقابل مسجد جامع و مصلای جمعه تا اداره پست و بلعکس، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، با سخنرانی حجتالاسلام شاهدی استاد حوزه و دانشگاه
۱۶- تنکابن: از میدان شهید شیرودی ، میدان امام(ره) خیابان طالقانی – مسجد جامع، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، با سخنران سردار معروفی معاون هماهنگکننده سازمان بسیج مستضعفین کشور
۱۷- رامسر: از شهرداری رامسر تا مصلی حضرت جواد الائمه (ع) شهرستان رامسر، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، با سخنرانی حجتالاسلام علیخانی امام جمعه شهرستان رامسر
۱۸- میاندورود: از شهرداری سورک به سمت مصلای جمعه، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، باسخنرانی قاسم عزیززاده گرجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران
۱۹-کلاردشت: از میدان معلم ، به سمت مرکز شهر و بلوار امام خمینی(ره) بریدگی نهالستان کشاورزی و بالعکس به طرف مصلای جمعه، ساعت ۱۰:۳۰صبح، با سخنرانی فقیه نصیری فرماندار شهرستان کلاردشت
۲۰- زیرآب: از مسجد جامع زیراب به سمت گلزار شهدای امام زاده عبدالحق(ع)، ساعت ۱۱، باسخنرانی امام جمعه
۲۱- پلسفید: از مسجد جامع به طرف فرمانداری و میدان شهدا و مصلای جمعه، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، با سخنرانی امام جمعه
۲۲- سیمرغ: میدان شهید کشوری - خیابان حصرت امام (ره) - مصلای جمعه شهرستان سیمرغ، ساعت ۱۱، با سخنرانی حجتالاسلام خانلری امام جمعه شهرستان سیمرغ
۲۳–سوادکوه شمالی: از مقابل مسجد حضرت ولیعصر عج بهسمت مسجد جامع، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، با سخنرانی اکبرزاده معاونت سیاسی نیروی دریایی سپاه
۲۴- آلاشت: از مدرسه شهید اکبری به سمت گلزار شهدای آلاشت ساعت ۱۱
۲۵-سلمانشهر: از مسجد جامع و مصلای جمعه سلمانشهر تا میدان ۱۷ شهریور و بلعکس، ساعت ۱۱، با سخنرانی حجتالاسلام زمانی امام جمعه
۲۶- بخش کلارآباد: از مسجد حضرت حجت (عج) تا کارخانه چای و بالعکس، ساعت ۱۱، باسخنرانی حجتالاسلام ملکی امام جمعه۲۷
- نشتارود: شروع راهپیمایی ساعت ۱۱، از مقابل مسجد نشتارود به شهرداری و بالعکس
۲۸- بهنمیر: از مقابل سپاه به سمت مصلای المهدی بهنمیر ساعت ۱۰:۳۰، با سخنرانی سردار کریمیان از یادگاران هشت سال دفاع مقدس
۲۹- هادیشهر: از سه راهی میربازار به سمت مصلای هادیشهر، ساعت ۱۰:۳۰صبح، باسخنرانی حجتالاسلام آزادی امام جمعه
۳۰- امیرکلا: از مهدیه امیرکلا، میدان شهیدان داداشی به سمت مصلای جمعه (کمال محله)، ساعت ۱۰:۱۵ صبح، با سخنرانی حجتالاسلام باباییان امام جمعه شهر امیرکلا
۳۱- بخش لالهآباد: از گلزار شهدای گمنام (کارون) به سمت مصلای جمعه زرگر شهر،ساعت ۱۱، با سخنرانی حجتالاسلام شیخی امام جمعه
۳۲- گتاب: از بخشداری به سمت مصلای جمعه شهر، ساعت ۱۱، باسخنرانی حجتالاسلام رمضان امام جمعه شهر گتاب
۳۳- بندپی شرقی: از مزار شهدای گمنام بسمت مصلی جمعه شهر، ساعت ۱۰:۳۰، باسخنرانی حجتالاسلامعابدی امام جمعه شهر
۳۴- بندپی غربی: از حوزه مقاومت بسیج به سمت مصلای جمعه، ساعت ۱۱، با سخنرانی حجتالاسلام قادی امام جمعه شهر
۳۵- بابلکنار: از بخشداری به سمت مصلی جمعه شهر، ساعت ۱۱، باسخنرانی حجتالاسلام رزاقی امام جمعه بابلکنار
۳۶- کیاسر: از میدان معلم -بلوار امام رضا (ع) میدان حضرت ولی عصر (عج) خیابان شاهد و مصلای، جمعه ساعت ۱۰:۳۰صبح، با سخنرانی حجتالاسلام جبار زاده امام جمعه
۳۷- شهر فریم : از مقابل حوزه امام سجاد (ع) به سمت مسجد جامع، ساعت ۱۰صبح
۳۸- دابو و دشتسر: از پاسگاه انتظامی تا مصلای جمعه ساعت ۱۰:۳۰، با سخنرانی حاجیپور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی
۳۹- امامزاده عبدالله: از روبروی شهردار تاحرم امامزاده عبدالله، ساعت ۱۰:۳۰، با سخنرانی زارعی فرماندار شهرستان آمل
۴۰–لاریجان: از پمپ بنزین وانا تا حسینیه وانا، ساعت ۹:۳۰ صبح
۴۱-شهر پول: ازجلوی بخشداری تاشهر پول مسجدامام حسن (ع).سخنران حاج آقا عباسی قاضی دادگاه، ساعت ۱۰:۳۰ صبح
۴۲- کجور: ازمسجد جامع تامیدان شهدا، ساعت ۱۰:۳۰ صبح
۴۳- بخش صلاحالدین کلا: ازجلوی پاسگاه سیسنگام به طرف مسجدعلی بن ابیطالب مسجد بازار، ساعت ۱۰:۳۰ صیح، باسخنرانی حجتالاسلام عبدالرحیم سلامی
۴۴- سرخرود: از جنب بخشداری، خیابان بهار. مهدیه و مصلای جمعه سرخ رود ساعت ۱۰:۳۰ صبح، با سخنرانی فرزانه نماینده مجلس شورای اسلامی
۴۵- بلده: از جلوی بخشداری تا جلوی مسجد صاحب الزمان (عج)، ساعت ۱۰:۳۰ صبح
۴۶- چمستان: از جلوی بخشداری تا میدان امام و مسجد جامع راس، ساعت ۱۰:۴۵، با سخنرانی پولادی فرماندار شهرستان نور و ایزدشهر
۴۷- ایزدشهر: از میدان امامزاده قاسم تا مصلی، راس ساعت ۱۰:۳۰ با سخنرانی حجتالاسلام سید صادق حسینی
۴۸-رویان: از گلزار شهدا در مسیر اصلی تا بریدگی بلوار جلوی بانک سپه و مجددا برگشت به گلزار شهدا، ساعت ۱۰:۳۰ صبح، باسخنرانی حجتالاسلام ذکایآن از علمای منطقه
۴۹- مرزنآباد: ازمقابل بسیج به سمت اداره آموزش وپرورش و بالعکس مسجد المهدی، ساعت ۱۰ صبح، با سخنرانی سردار حسن نیا از یادگاران هشت سال دفاع مقدس
۵۰ -هچیرود: ازمرکز شهر به سمت مسجد جامع ساعت ۱۱، باسخنرانی حجتالاسلام صالح امام جمعه هچیرود
۵۱-یانهسر روستای بیشهبنه: از بخشداری یانهسر تا مسجد جامع، ساعت۱۱
۵۲-زاغمرز: از مسجد جامع ، به سمت مصلای نماز جمعه( حسینیه ارشاد) ساعت ۱۰:۳۰، باسخنرانی امام جمعه
۵۳- منطقه بالاتجن: روستای قراخیل: از مسجد فاطمیه به سمت مصلای نماز جمعه، ساعت ۱۰:۳۰ صبح
۵۴- رودپی شمالی: از روبروی بخشداری رودپی شمالی به سمت مصلای جمعه ساعت ۱۰:۳۰ صبح
۵۵- کلیجانرستاق:از مقابل بخشداری کلیجانرستاق تا امامزاده حمزه رضا(ع) شهر هولار، ساعت ۱۰ صبح، با سخنرانی حجتالاسلام نوذری هادی نماینده اسبق ولی فقیه در لشکر ۲۵ کربلا
۵۶- سنگده: از مسجد ۱۴ معصوم (ع) به سمت گلزار شهدا ساعت ۱۰صبح
۵۷- لفور: از مقابل دهیاری روستای کالیکلا به سمت دبیرستان شهید توکلی، ساعت ۱۰ صبح، با سخنرانی حجتالاسلام صداقتی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان
۵۸-بخش گیلخواران روستای لاریم: از میدان امام حسین (ع) به سمت میدان شهدا و گلزار شهدای روستای لاریم، ساعت ۹:۳۰ صبح
منبع : فارس